Hakkımızda

ERD DIŞ TİCARET LTD. ŞTİ. olarak yılların vermiş olduğu tecrübeyle çıktığımız yolda Aysemin Lingerie markamızla birçok farklı model ve çeşidi, ürün yelpazemize katarak Fantezi İç Giyim sektörünün öncü toptancılarından biri konumunda bulunmaktayız. Gerek ürün çeşitliliği gerekse gelişmiş ürün tedarik alt yapımızda bayilerimizin %100 memnuniyetini kazanmaktayız.

ERD DIŞ TİCARET LTD. ŞTİ. olarak bizlerin ilke olarak kabul ettiği belirli başlıklar bulunmaktadır. Bu konularda hiçbir zaman taviz ve ödün vermeden faaliyetlerimizi sürdürmemiz, başarı ve kalitenin şans olmadığı gerçeğini bir kez daha göstermektedir.

ERD DIŞ TİCARET LTD. ŞTİ. olarak bizler şu üç ilkemizi daima sürdürülebilir kılmak için çalışmaktayız.

Kalite

Kalite, ERD DIŞ TİCARET LTD. ŞTİ.’de tüm konuların öncesinde gelmektedir, 2004’ten buyana gelen toptan satış tecrübemizde en önemli kazanımımız kalitenin her zaman kazandırdığı gerçeğidir. Aysemin Lingerie markamızla bizler tüm ürünlerimizi kalite kontrol aşamalarından geçirerek müşterilerimize sunmaktayız.

Uygun Fiyat

ERD DIŞ TİCARET LTD. ŞTİ. olarak bizler her zaman piyasanın en kaliteli ürünleri en uygun
fiyatlarla müşterilerimize sunmayı hedeflemiş ve hedeflerimiz doğrultusunda yıllardır uygun fiyat politikamızı değiştirmemişizdir. Aysemin Lingerie kaliteyi en uygun fiyata sunmaya devam edecektir.

Stok Yönetimi

ERD DIŞ TİCARET LTD. ŞTİ. olarak yaklaşık çeyrek asırlık tecrübemiz ve geniş tedarikçi ağımız sayesinde gelişmiş stok yönetimi kabiliyetine sahip olmaktan kıvanç duyuyoruz. Müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını yüksek stok adetlerimiz sayesinde sürdürülebilir bir şekilde sağlamaktayız.

Yaklaşık çeyrek asırlık tecrübe ve bilgi birikimimizle müşterilerimizin daima yanındayız. Aysemin Lingerie‘de benimsediğimiz ilkeli duruşumuz bizleri sektörün öncü firması konumuna taşımaktadır. Aldığımız bayrağın sorumluluk bilinciyle gelecekte de sektörün öncülüğünü bırakmayacağız.